info@pakisambalaj.com
+90 232 886 62 64 - 65

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Gıda işleme sektörüne yönelik kaliteli, hijyenik gıdaya doğrudan temas edebilen ve hızlı üretim prosesleri için köpük tabak üretmekteyiz. Üretimimizde gıda tüzüğüne uygun en kaliteli hammaddeleri kullanmaktayız. İstenilen hassasiyeti yakalamak için, üretimimizin aşamaları olan ekstrüzyon, termoform ve geri dönüşüm bölümlerimiz tamamen PLC ve SERVO kontrollü sistemlerden oluşur.

Ürünlerimiz, dünya hijyen standartları dahilinde üretilmektedir. Fabrikamız 2000'den beri ISO 9001 belgelidir. 2005 yılı itibari ile ISO-14001 ve ISO-22000 belgeli olarak üretime devam etmektedir.

Polistren köpük tabakları kullanmak gıda ürünlerinin fiziksel görünüşlerini güzelleştirdiği gibi, taşıma ve nakliyesini kolaylaştırır. Köpük tabaklar altlarındaki yassı yüzey sayesinde üstten gelen baskıyı azaltır ve sıvıların akmasını engeller, dolayısıyla ürünlerin hak ettiği temiz ve hijyen görünümünü korur.

Polistren Köpük tabaklarda, diğer tüm plastik tabaklardan daha az polimer kullanıldığı için ekonomiktir ve daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Gıda sektörü köpük tabaklarımızı özellikle kırmızı et, piliç eti, balık, meyve ve kuru gıda ambalajlamasında kullanmaktadırlar.